branding

Nasze produkty są starannie oznakowane i opatrzone logo Twojej marki.
Właściwe oznakowanie jest kluczem do zbudowania silnej marki.

Poliestrowe metki są idealnym rozwiązaniem do noszenia na co dzień (są bardzo miękkie) i jesteśmy w stanie wykonać je w mniejszych ilościach.
Metki z nadrukiem sublimacyjnym są używane w odzieży sportowej, gdzie najważniejszą cechą jest elastyczność i miękkość. Tagi z nadrukiem sublimacyjnym zachowują się jak materiał, na którym są drukowane, więc możesz je zobaczyć, ale ich nie wyczuć.

Żakardowe metki są używane głównie w odzieży premium, w której każdy szczegół jest ważny. Nie nadają się do małych serii produkcyjnych, ale sprawiają, że końcowy produkt wygląda na droższy.

Znaczniki plastizolowe termotransferowe są mniej elastyczne niż znaczniki z nadrukiem sublimacyjnym, ale pozwalają na umieszczenie na każdym z nich więcej drobnych szczegółów. Zazwyczaj są one wykonane w jednym kolorze.

Właściwy dobór tagów i etykiet pomaga zbudować silną markę i świadomość, a ostatecznie pozwala klientom łatwo zapamiętać, co reprezentuje Twoja marka. Pamiętaj o dobrych tagach, które pomagają w zwiększeniu sprzedaży.

Skontaktuj się z nami

Adres

Zadrukujmy.pl  Sp.zo.o.  ​ ​

Ul.PABIANICKA 240 ​

Łódź

93-457

Polska

Adres e-mail
Nr telefonu